DNA helix - left logo DNA test.CZ - určení otcovství, individuální výživa a nutriční genomika
  titulní strana
  aktuality + archiv
  vize
  produkty
  DNA testy
  FTA karta
  určení otcovství - lidé
  určení mateřství - lidé
  určení příbuznosti
  euroGeeN - výživa
  určení původu - rodokmen
  určení chorob
  FAQ - nejčastější dotazy
  Test NEVĚRY
  ceny testů
  objednávka on-line
  zeptejte se
  slovníček, vysvětlivky
  soukromí a utajení
  volná místa
  laboratoře
  statistiky
  kontakt

   english flag  russian flag   Advanced Genetics, s.r.o. web page

objednávka - DNA testy

Speciální výjimky z testování - čtete pozorně

 Pokud jsou (u DNA testu otcovství) předpokládaní otcové dítěte, současně ve vztahu bratrském, otec/syn, strýc/synovec, pak by všechny tyto osoby měly být testovány současně, ke snížení pravděpodobnosti mylného určení nesprávné osoby biologického otce. Jsou-li předpokládaní otcové dítěte jednovaječná dvojčata, neexistuje způsob jak určit, které z dvojčat je biologickým otcem dítěte.

Všechny DNA laboratoře určují shodu genetických znaků mezi dítětem a předpokládaným otcem a obvykle je výsledek potvrzen s pravděpodobností 99.99%. Avšak v některých vzácných případech je pravděpodobnost otcovství (shoda genetických znaků) nižší než 99%. V takovém případě je jediným řešením test porovnávající více oblastí DNA - tzv. rozšířený DNA test určení otcovství, nebo alternativně použití doplňujícího vzorku matky dítěte.

Objednávka - on-line formulář (lidská DNA)

Ceník DNA testů najdete zde.

typ objednávaného testu  
typ vzorku DNA standardní - bude odebráno zaslaným DNA kitem dle typu testu (např. FTA PROFI)
  nestandardní - krevní stopy, vlasy s kořínky, cigaretové nedopalky, dopisní obálky, použité žvýkačky, kosti atp. (příplatky viz ceník)
počet vzorků DNA
(dle počtu osob)
 
* standardně dva vzorky u testu otcovství
(pravděpodobný otec a dítě)
jméno a příjmení  
adresa  
město  
PSČ  
stát  
telefon  
e-mail  
DNA kit zaslat poštou na výše uvedenou adresu (doporučeně)
  osobní odběr
výsledek testu zaslat poštou na výše uvedenou adresu (doporučeně)
  osobní odběr na telefonickou výzvu
  osobní odběr na e-mailovou výzvu
  pouze elektronicky do e-mailu
jak jste se o této možnosti dozvěděli?  
poznámka  
  Zaškrtnutím souhlasím, s níže uvedenými podmínkami služby, a s odesláním vyplněných osobních údajů poskytovateli služby.
   

zpět na začátek stránky

Podmínky služby a záruka

 DNA kit je zasílán diskrétně. Nic na obálce nenaznačuje, co je jejím obsahem. Obálka doporučené zásilky obsahuje jméno firmy "Advanced Genetics". Poštovné se nehradí zvlášť, pokud není požadováno expresní doručení. Doručení Českou poštou trvá obvykle 2-3 dny. Požadujete-li expresní doručení, informujte nás prosím e-mailem nebo telefonicky.

Expresní doručení je zpoplatněno dle platného ceníku.

DNA kit je odesílán ihned po uhrazení poplatku za službu dle platného ceníku.

Doklad (proforma faktura) k úhradě služby Vám bude zaslán do 48 hodin e-mailem na základě Vaší objednávky. Všechny pořebné informace k odběru vzorků naleznete jako přílohu DNA kitu.

Dotazujte se před objednávkou: pakliže máte nějaké nejasnosti či otázky ohledně genetických testů či on-line objednávky, kontaktujte nás na telefonu či e-mailu a rádi vaše dotazy zodpovíme. Dáváme přednost dobrým a transparentním vztahům se zákazníky, a proto upřesníme vaše dotazy raději před vlastní objednávkou, v zájmu spokojenosti obou stran. Obratem odpovídáme na vaše maily na adrese info@dnatest.cz

Objednávku lze stornovat bezplatně pouze před odesláním DNA kitu. Poté ji lze zrušit pouze se storno poplatkem 1000 Kč, který pokrývá náklady na obchodní případ, DNA kit, poštovné a s tím spojené činnosti. DNA kit je nevratný - nebylo by možno garantovat čistotu DNA vzorku u dalších zákazníků. Zrušení objednávky je možno požadovat kdykoliv do 14 dnů od objednání dle občanského zákoníku a směrnic Evropské Unie.

Chcete-li použít jiný biologický vzorek, než standardní odběr DNA kitem, obraťte se prosím na naše kontaktní telefony, e-mail nebo uveďte více informací do poznámky. S příplatkem (viz. ceník) lze testovat libovolné vzorky lidských buňek (vlasy, sliny, krevní stopy, tělesné sekrety, sperma atp.), budou-li obsahovat dostatek DNA materiálu k vlastnímu testu a splňovat podmínky zákona na ochranu osobních údajů.

Odpovědnost za odběr vzorků u testů, kde vzorky dodává zákazník, je vždy na vrub objednatele podepsaného na Autorizačním formuláři. Informace z DNA patří mezi chráněné osobní údaje dle zákona č. 101/2000 Sb. V rámci zachování soukromí informujeme o výsledku testu pouze objednatele! Pokud si přejete informovat i další osoby (příbuzné, manžele atp.), uveďte prosím tuto informaci v poznámce. Taktéž prosím poznamenejte, liší-li se doručovací adresa zaslání výsledku / DNA kitu a adresa objednatele. Děkujeme za pochopení.

zpět na začátek stránkyLicence Creative Commons
DNAtest.CZ, jejímž autorem je Advanced Genetics, s.r.o., podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko .

 


Seo test