FaceBook
zdarma test určení mateřství

Naším cílem je poskytnout vám maximum informací
pro zodpovědné rozhodování o vaší vlastní budoucnosti.


Protože není naším úmyslem žít z neštěstí cizích osob, ale naopak poskytovat ověřené, rychlé a spolehlivé informace k Vašemu uvážlivému rozhodování, rozhodli jsme se vrátit peníze za každý negativní maternitní test, za následujících podmínek:

- výsledek testu bude negativní, tedy 100% vyloučení mateřství mezi pravděpodobnou matkou a dítětem
- odběr vzorků bude realizován standardně, pod dohledem Vašeho nezávislého svědka uvedeného na Autorizačním formuláři
- výsledek testu bude potvrzen následně provedeným znaleckým posudkem, nebo policejní zprávou z Kriminalistického ústavu Policie ČR

V takovém případě bude úhrada testu plně vrácena objednateli testu jím určeným způsobem (hotovost, účet). Obáváte-li se špatné zprávy a ještě finančních nákladů, touto citlivou nabídkou za Vás alespoň jeden ze dvou problémů vyřešíme.

objednávka >>

o firmě

Advanced Genetics, s.r.o. poskytuje genetické testy se 100% spolehlivostí již od roku 2005. Dnes je největším poskytovatelem služeb komerční genetiky v ČR. Pracujeme s nejlepšími a nezávislými světovými laboratořemi. Největší garancí kvality jsou desítky tisíc klientů, o kterých jste nikdy neslyšeli.s

Terms of Use
Privacy Policy - GDPR
FAQ
Sitemap

aplikovaná genetika

Teoretické znalosti vědců a laboratorních genetiků, jsme dokázali dostat do praxe. Pro potřeby klientů děláme vše. Jako první jsme nabídli anonymní a dostupné DNA testy v nejvyšší kvalitě, kterou dosud nikdo nepřekonal. Jako první jsme přišli ve střední Evropě s analýzou nutriční genetiky. Vytvořili jsme první dlouhodobé programy personalizované výživy, které respektují i osobní genetiku. Bavíme obdarované zajímavými testy genů nevěry nebo dlouhověkosti. A zajišťujeme spokojenost klientů 100% kvalitou. Vyzkoušejte sami. Od prevence zdraví, až po složité životní situace - vždy profesionálně.

kontaktujte nás

 • telefon:
  603 466 620
 • e-mail:
  info@DNAtest.CZ
 • adresa:
  Politických vězňů 8
  110 00 Praha, CZ
  Czech Republic