FaceBook
AQUAGEN fikce nebo skutečnost?

Naším cílem je poskytnout vám maximum informací
pro zodpovědné rozhodování o vaší vlastní budoucnosti.


Proč AquaGEN poutá tolik pozornosti? Umožňuje skutečně vhodné genetické nastavení pobyt člověka pod vodou? Ve skutečnosti jde o zajímavý, avšak smyšlený předpoklad!

Velmi zdařilá fikce v režii České Televize, která odvysílala seriál z prostředí "neviditelných" a vyvolených lidí, kteří byli díky "AquaGENu" schopni dýchat pod vodou. Vodnická komedie a satira poukazující na nešvary moderní společnosti předpokládala, že 100% AquaGEN zaručuje dovedost vstřebávat kyslík i z vodního prostředí. Ve skutečnosti tato schopnost není u lidí známa či vědecky podložena.

Přesto existuje něco, co AquaGEN velmi připomíná. Jedná se o známý "Tibetský GEN", který zajišťuje mnohem lepší vstřebání kyslíku ze vzduchu do krve. Tato zdánlivá maličkost umožňuje tibeťanům snadný pobyt na náhorních plošinách Himalájí, a některým sportovcům (s tímto genem) výkony, kterých jiní konkurenti nemají nikdy šanci dosáhnout. Více kyslíku (z řídkého horského vzduchu) znamená značnou výhodu pro organismus nositele "Tibetského GENu". Více kyslíku pro sportovce znamená vyšší (a lepší) výkon jeho svalů. A tím i náskok před ostatními.

Seriál Neviditelní - Česká Televize - iVysílání

o firmě

Advanced Genetics, s.r.o. poskytuje genetické testy se 100% spolehlivostí již od roku 2005. Dnes je největším poskytovatelem služeb komerční genetiky v ČR. Pracujeme s nejlepšími a nezávislými světovými laboratořemi. Největší garancí kvality jsou desítky tisíc klientů, o kterých jste nikdy neslyšeli.s

Terms of Use
Privacy Policy - GDPR
FAQ
Sitemap

aplikovaná genetika

Teoretické znalosti vědců a laboratorních genetiků, jsme dokázali dostat do praxe. Pro potřeby klientů děláme vše. Jako první jsme nabídli anonymní a dostupné DNA testy v nejvyšší kvalitě, kterou dosud nikdo nepřekonal. Jako první jsme přišli ve střední Evropě s analýzou nutriční genetiky. Vytvořili jsme první dlouhodobé programy personalizované výživy, které respektují i osobní genetiku. Bavíme obdarované zajímavými testy genů nevěry nebo dlouhověkosti. A zajišťujeme spokojenost klientů 100% kvalitou. Vyzkoušejte sami. Od prevence zdraví, až po složité životní situace - vždy profesionálně.

kontaktujte nás

 • telefon:
  603 466 620
 • e-mail:
  info@DNAtest.CZ
 • adresa:
  Politických vězňů 8
  110 00 Praha, CZ
  Czech Republic