FaceBook
Aktualizace webu: 7/25/2024 12:00:00 AM

Testy otcovství dávají jen dva výsledky – ano a ne. Nic mezi tím!

Pokud jste dosud měli pochybnosti, nyní si můžete být naprosto jisti...

otcovství, původ, personalizovaná výživa a další testy

Jako první jsme přinesli možnost objednat genetické testy přímo z webové stránky - anonymně, bezpečně, jednoduše a levně. Ve spolupráci s předními českými a hi-tech světovými laboratořemi Vám nabízíme vše na jediném místě a plně v českém jazyce. Neděláme "melouchy" v nemocniční laboratoři a kvalitou testů nemáme v ČR konkurenci. DNAtest.CZ je největší portál aplikované genetiky, který Vám snadnou cestou zpřístupňuje nejnovější poznatky biotechnologií, a poskytuje široké spektrum dokumentů o využití informací z vaší DNA.

Máte zde okamžitý přístup k jednoduchému provedení osobních "testů určení otcovství". Bez nutnosti lekářského souhlasu nebo určení soudu lze se 100% pravděpodobností prověřit příbuznost předložených vzorků. Bezbolestný a snadný odběr, který můžete uskutečnit i v klidu svého domova. Postup jste pravděpodobně viděli již v některé kriminálce v TV. Přesto doporučujeme pozorně číst návod.

Od roku 2011 nabízíme jako jediní ve střední Evropě také nutričně-genetické testy - individualizace stravy dle Vaší DNA! Co máte jíst abyste zhubli, zformovali postavu a jak rychleji léčit nemoci, pokud máte ideální výživu pro Vaše tělo. Naši poradci se věnují vědecky podložené dlouhodobé péči (centrum preventivní medicíny) o klienty s garancí výsledků. Na rozdíl od 95% jiných poradců nenabízíme žádné potravinvé doplňky.

"DNA test původu" Vám prozradí, odkud pochází Vaši předkové a kudy se ubíral genealogický původ Vašeho rodu. Statistiky zasahují až desetitisíce let zpět do vaší historie. Objednávejte i extra rozšířenou (dnes nejprodávanější) versi PROfesional.

Mnohá podezření lze, ještě před testy otcovství, 100% vyvrátit či potvrdit rozšířenými detektivními testy (např. srovnání dvou vzorků či tzv. test nevěry). Každý kdo zažil obdobnou nepříjemnou životní zkušenost má díky našim odborným laboratořím možnost rychle zjistit pravdu a dle toho přizpůsobit své budoucí jednání. Test nevěry může prokázat či vyvrátit přítomnost ženské či mužské DNA na zkoumaném vzorku. Snadno tak vyvrátíte plané podezření z případné nevěry. Nebo naopak získáte spolehlivý důkaz o nespolehlivosti životního partnera.

Dodávané výsledky testů jsou certifikovány laboratoří. Jako důkaz před soudem je však obvykle nelze použít, nejsou-li odběry prováděny naším soudním znalcem. Mohou Vás nicméně připravit na výsledek soudu ještě dříve, než začne... Garantovaná spolehlivost zajistí, že dostanete požadovanou informaci včas a se stejným výsledkem jako případný soud. Náklady na případné soudní testy DNA pak, dle rozhodnutí soudu, hradí "prohrávající strana". Jelikož však s našimi testy znáte výsledek předem...

více informací >>

Vzorky biologického materiálu obsahující DNA testujeme

 • rychle
 • anonymně
 • GDPR certified
 • s nejlepší cenou
 • s platnou registrací Úřadu na Ochranu Osobních Údajů
 • maximálně diskrétně
 • s garantovanou spolehlivostí
 • ve špičkové kvalitě, která v ČR nemá konkurenci
 • bez zvídavých otázek
 • v certifikovaných laboratořích
 • plně v českém jazyce
 • s kvalitním vysvětlením odborných termínů
 • s bezpečnou likvidací vzorků po uskutečnění testu

anketa

o firmě

Advanced Genetics, s.r.o. poskytuje genetické testy se 100% spolehlivostí již od roku 2005. Dnes je největším poskytovatelem služeb komerční genetiky v ČR. Pracujeme s nejlepšími a nezávislými světovými laboratořemi. Největší garancí kvality jsou desítky tisíc klientů, o kterých jste nikdy neslyšeli.

Terms of Use
Privacy Policy - GDPR
FAQ
Sitemap

aplikovaná genetika

Teoretické znalosti vědců a laboratorních genetiků, jsme dokázali dostat do praxe. Pro potřeby klientů děláme vše. Jako první jsme nabídli anonymní a dostupné DNA testy v nejvyšší kvalitě, kterou dosud nikdo nepřekonal. Jako první jsme přišli ve střední Evropě s analýzou nutriční genetiky. Vytvořili jsme první dlouhodobé programy personalizované výživy, které respektují i osobní genetiku. Bavíme obdarované zajímavými testy genů nevěry nebo dlouhověkosti. A zajišťujeme spokojenost klientů 100% kvalitou. Vyzkoušejte sami. Od prevence zdraví, až po složité životní situace - vždy profesionálně.

kontaktujte nás

 • telefon:
  603 466 620
 • e-mail:
  info@DNAtest.CZ
 • adresa:
  Politických vězňů 8
  110 00 Praha, CZ
  Czech Republic