FaceBook
zábavná genetika - gen nevěry

POZOR: riskujete, už tím že se ptáte: „mám tento gen?“


Gen NEVĚRY

Je to omluvenka pro vaše zálety (nejen pro muže), nebo přiznání, že neovládáme své tělo, jak bychom si představovali? Sklony k rizikovému chování nemusí znamenat jen alkoholismus nebo hrací automaty. I tato mnohem méně nápadná rizika ohrožují zdraví a vztahy. Problematika nevěry mezi nebezpečná rizika patří. Dispozice k rizikovému chování je v nás rovněž geneticky zakódována. A je sakra dobré znát své slabé stránky!

Gen: DRD4 (dopamine receptor D4)Jedinci s potvrzeným genem nevěry jsou popsáni ve vědeckých zdrojích - mají:
 • nepoměrně vyšší promiskuitu (vyjádřenou vyšším počtem náhodného sexu) a o více než 50% častěji uvádějí nevěru (studie: Garcia et al., 2010)
 • tendenci k alkoholismu (Mackillop, Menges, McGeary, & Lisman, 2007; Ray et al., 2009)
 • k riskování s financemi (Campbell et al., 2010)
 • ztrátu zábran a impulsivnost (Congdon, Lesch, & Canli, 2008)
 • sexuální chování (Ben Zion et al., 2006)

o firmě

Advanced Genetics, s.r.o. poskytuje genetické testy se 100% spolehlivostí již od roku 2005. Dnes je největším poskytovatelem služeb komerční genetiky v ČR. Pracujeme s nejlepšími a nezávislými světovými laboratořemi. Největší garancí kvality jsou desítky tisíc klientů, o kterých jste nikdy neslyšeli.s

Terms of Use
Privacy Policy - GDPR
FAQ
Sitemap

aplikovaná genetika

Teoretické znalosti vědců a laboratorních genetiků, jsme dokázali dostat do praxe. Pro potřeby klientů děláme vše. Jako první jsme nabídli anonymní a dostupné DNA testy v nejvyšší kvalitě, kterou dosud nikdo nepřekonal. Jako první jsme přišli ve střední Evropě s analýzou nutriční genetiky. Vytvořili jsme první dlouhodobé programy personalizované výživy, které respektují i osobní genetiku. Bavíme obdarované zajímavými testy genů nevěry nebo dlouhověkosti. A zajišťujeme spokojenost klientů 100% kvalitou. Vyzkoušejte sami. Od prevence zdraví, až po složité životní situace - vždy profesionálně.

kontaktujte nás

 • telefon:
  603 466 620
 • e-mail:
  info@DNAtest.CZ
 • adresa:
  Politických vězňů 8
  110 00 Praha, CZ
  Czech Republic